Verk SY-610 230/12V

Napětí napájení
230 V

• , zakoupeno v Darekvakci.cz

• Napájení 220/12 V

Kompresor se zasekává je-li pod tlakem. Nerozběhne se . Uvažuji o reklamaci. Přesnost tlakoměru je iluzorní

• , zakoupeno v Priceorcan

Opravdu výborný kompresor pro domácí použití. Jízdní kola, míče, dofouknout kola auta - bez problému. První jsem utavil na ucpané nafukovací jehle, ale před tím jel cca 10 let. Pokud člověk např. nepoužívá stříkací pistoli, zvládne tenhle kompresor v baráku všechno.

• , zakoupeno v Priceorcan

• výkon, tichý motor oproti jiným.
    • provedení napojení hadice z motoru (příliš úzká spojka otočená o 90 stupňů).krátké kabely,krátká hadice, nástavce, coby pouťové atrakce,zahřívá se už po půl minutě,leží mi ve skříni.

výrobek mi přišel zabalen v originál krabici ale bohužel poškozen.Někdo na ní prostě šlápnul, čímž došlo k nalomení umělohmotné:) spojky mezi motorem a výstupem.po rozebrání jsem přišel na to, že by součástka mohla být vytištěna jen na 3D-tiskárně a tak jsem to vzdal.

3 kg
Do auta
Napětí napájení
230 V

Kompresor 220V/12V s manometrem, kabelem a zástrčkou do auto zapalovače. Souprava 3ks koncovek na nafukování naf. matrace, míče nebo nafukovacího člunu.

Dodávací tlak 250 PSI 18 kg / cm3 (jedná se o skutečné čerpací parametry).

• Vzduchová hadice o délce cca 40 cm s uzavíracím ventilem
  • Tipy pro čerpání sportovního zboží - 3 položky
  • Ukazatel tlaku (manometr)

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Darekvakci.cz

• Napájení 220/12 V

• , zakoupeno v Priceorcan

• výkon, tichý motor oproti jiným.

• , zakoupeno v Priceorcan

Vzhledem k tomu, že jsem výrobek ještě nepoužil nemohu klady či zápory popsat.

Dva typy napájení,sada adaptérů

• , zakoupeno v Priceorcan

• Produkt vypadá dobře a pracuje spolehlivě.
    • Mám krátce, takže o žádných zatím nevím.

Produkt (kompresůrek na 230V/12V) vypadá dobře a zatím pracuje spolehlivě (uvidíme po delší době, mám krátce). Možná by mohl mít delší hadici, ale tato je také dostačující. Je trošku hlučnější (jsou i hlučnější), ale nechá se s ním foukat doma aniž by někdo nadával. Zatím splňuje co po něm požaduji, takže za mě dobrý a pro nafoukání duše u kola a různých podobností mohu jen doporučit. Jen manometr trochu proměřuje.