Fieldmann FDAK 201524-E

Bezolejové

• málo
    • málo hlučný.Celkově naprosto ok
  • , zakoupeno v Eurohity.cz

Vše je špatně , levný šunt , zpracování mizerné , je uz lepsi si koupit takovou tu žábu na slapani .

• , zakoupeno v Electro World

Přístroj jsem koupil přes Elektroworld což zásadně nedoporučuji, přišel rozbalený a evidentně použitý, dokonce i zaolejovaný. Elektroworld to popírá. Firmě Fieldmann doporučuji pečlivě zvažovat, přes koho bude své produkty naízet. Vrhá to špatné světlo na celou značku se kterou jsem byl doposud spokojený.

Maximální tlak
Objem tlakové nádoby
24 l
25 kg
Bezolejové

Vzduchový kompresor 24L FIELDMANN FDAK 201524-E o příkonu 1500 W, objemu nádoby 24 l a maximálním tlaku 8 barů. Běžná doba natlakování jsou 2 minuty.

FDAK 201524-E Kompresor 24L FIELDMANN

Napětí: 230 V/50 Hz
Příkon: 1500 W
Jmenovitý výkon: 2850 ot. min.
Objem nádoby: 24 L
Max. tlak: 8 barů
Orientační sací výkon: 198L/min.
Doba natlakování: 2 min.
Proud vyduchu: 135 L/min.
Hmotnost: 25 kg

2zákazníci nedoporučují produkt

• málo
    • málo hlučný.Celkově naprosto ok
  • , zakoupeno v Eurohity.cz

• , zakoupeno v domacitechnika.cz

Jednoduchá manipulace, nezabere moc místa, pro domácí dílnu nebo do garáže plně dostačující.

• , zakoupeno v Taktrochujineelektro.cz

Již jsem měl stejný kompresor, jen jiná značka, ale tyto kompresory jsou vlastně jeden výrobce a liší so pouze nátěrem a nějakým logem. S kompresorem jsem byl velice spokojen. Na běžné dofoukání kola na autě a kole, plně dostačující, ofoukání pily, nebo nějakého smetí, úplně postačí. Měl jsem ho 12 let a bez poruchy šlapal. Koupil jsem větší, protože pro moji práci už nevyhovoval, ten stávající jsem dal dětem a tam jim šlape už třetím rokem bez poruchy. Tak tento výrobek hodnotím jako výborný.

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

• kvalitní stroj za dobrou cenu
  • , zakoupeno v Elektro Oáza

• Nekompletní příbal
  • , zakoupeno v MALL.CZ

komresor byl požkozený bylo ulomené kolinko u hlavi kompresoru.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• V originální nepoškozené krabici přišlo poškozené zboží a český prodejce na e-mail ani neodpověděl.
  • , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• bez příslušenství

ONLINESHOP.cz (prodejce)

děkujeme za Vaši recenzi produktu,přejeme pěkný den.
    Budeme se těšit na váš další nákup.
    ONLINESHOP.cz