Bosch EasyPump 0.603.947.000

TOP 1 v kategorii Kompresory

Bosch EasyPump 0.603.947.000

Intuitivní tlaková pumpa pro všechny zpúsoby použití až do 10,3 baru, to je Bosch EasyPump 0.603.947.000...
1 369 Kč
Garantovaný nákup z KAMODY.CZ

Skladem • 1 varianta65 Kč88 % • 1 988×Další informace
Skladem • 1 varianta49 Kč92 % • 512 182×Shop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 247 553×Shop roku '23 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta65 Kč91 % • 7 320×Další informace
Skladem • 1 varianta49 Kč91 % • 257×Další informace
Skladem • 1 varianta89 Kč85 % • 11×Další informace
Skladem • 1 varianta99 Kč90 % • 2 499×Další informace
Skladem • 1 varianta59 Kč99 % • 690×Další informace

Malé nářadí, velký výkon - Bosch EasyPump je intuitivní tlaková pumpa pro všechny způsoby použití až do 10,3 baru. Měření v reálném čase a funkce předvolby napomáhají k pohodlnému dosažení přesného nafouknutí. Pumpa nabízí přehledné rozhraní a velký displej čitelný i při denním světle. Díky kompaktní a lehké konstrukci představuje ideálního společníka na cesty. EasyPump se dodává s různými adaptéry a dokáže nafouknout všechny typy pneumatik, míčů i menší vybavení na vodní sporty. Nafukování nikdy nebylo snazší.

Přenosné
0.4 kg
Do auta
Akumulátorové

• , zakoupeno v Alza.cz

Manžel je velmi spokojen.Pumpa je lehká,možno vozit v batohu.

Vážený zákazníku,
    velice Vám děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Velmi nás těší, že se Vám i Vašemu manželovi naše pumpa Bosch EasyPump líbí a že jste s ní spokojení.
    Přejeme Vám, aby Vám pumpa byla nadále skvělým pomocníkem.

mobilní

Vážený zákazníku,
    velice Vám děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Jsme rádi, že se Vám naše pumpa Bosch EasyPump líbí a že oceňujete její mobilitu.
    Přejeme Vám, abyste byl s jejím výkonem i nadále spokojený

• , zakoupeno v Electro World

Na dofouknutí čehokoliv vyhovující. Na větší objemy však ne. Jinak kompaktní a uživatelsky přívětivé provedení.
    Jako doplněk pro případ nouze doporučuji.

Vážený zákazníku,
    děkujeme Vám, že jste si našel čas a poskytl nám zpětnou vazbu. Mrzí nás, že naše tlaková pumpa Bosch EasyPump nesplnila úplně všechna Vaše očekávání, ale jsme rádi, že na ní i přesto nacházíte nějaké klady.
    Přejeme Vám, abyste našel produkt, který Vám bude více vyhovovat.

Přenosné
0.4 kg
Do auta
Akumulátorové

Přesný tlak plnění

Huštění s maximální přesností - díky přednastavení požadovaného cílového tlaku a automatickému vypínači se huštění samo vypne, jakmile je dosaženo cílové hodnoty.
Přesný tlak plnění

Dokonale připraven pro jakoukoli práci

Vestavěný úložný prostor pro příslušenství s výběrem nejčastěji používaných adaptérů (úzká tryska, adaptér na ventily francouzského typu, adaptér na balony) úhledně uložených v přihrádce.
Dokonale připraven pro jakoukoli práci

Intuitivní a pohodlné použití

Intuitivní rozčlenění ovládacího panelu je zárukou rychlého použití. Nástroj nabízí zobrazení tří různých jednotek. Úhel 30° a čistý jasný displej umožňují snadné a pohodlné čtení i při plném denním světle.
Intuitivní a pohodlné použití

Obsah balení

• Galuskový ventil
  • Jehla na nafukování míčů
  • Objemový adaptér
  • Kabel USB
  • Textilní brašna
Obsah balení

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaProdloužená záruka59 Kč97 % • 15 927×Další informace

Malé nářadí, velký výkon: EasyPump je intuitivní tlaková pumpa od firmy Bosch pro všechny způsoby použití až do 10,3 baru.
Pumpa nabízí přehledné rozhraní a přehledný displej, čitelný i při denním světle.
Díky kompaktní a lehké konstrukci představuje ideálního společníka na cesty.
EasyPump se dodává s různými adaptéry úhledně uloženými v přihrádce a dokáže nafouknout všechny typy pneumatik (např. na autě, jízdním kole), míčů (např. fotbalové) i menší vybavení na vodní sporty.
Nafukování nikdy nebylo snazší.

Technické parametry:

Textilní brašna

Dokumenty

4zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Alza.cz

Manžel je velmi spokojen.Pumpa je lehká,možno vozit v batohu.

Vážený zákazníku,
    Přejeme Vám, aby Vám pumpa byla nadále skvělým pomocníkem.
    Váš tým elektrického nářadí Bosch

• Super pomocník pro cyklisty a nejen pro ně. Nafoukne pneumatiku na přesně nastavenou hodnotu. Integrovaný akumulátor lze nabíjet jako telefon přes USB-C. LED světlo a praktický displej. Kompaktní balení s integrovaným příslušenství a praktickým textilním obalem. https://www.naradionline.cz/aku-hustilka-bosch-easypump-36v-karton.html

Zobrazit video recenzi

mobilní

Přejeme Vám, abyste byl s jejím výkonem i nadále spokojený
    Váš tým elektrického nářadí Bosch

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Electro World

Jako doplněk pro případ nouze doporučuji.

Vážený zákazníku,
    Přejeme Vám, abyste našel produkt, který Vám bude více vyhovovat.

• Jednoduché používání
    • Malé a skladné

Je třeba si uvědomit, že se jedná o malý a lehký kompresor, který nafoukne plášť kola zhruba stejnou rychlostí jako klasickou pumpičkou, ale bez námahy. 4 ATM nejsou žádný problém. 6 ATM pro nafouknutí vidlice je hotovo za 10s. Nechce se mi věřit (nezkoušel jsem to), že by kompresor byl schopný na jedno nabití nafouknout auto pneumatiku na 2.5 ATM.

Vážený zákazníku,
    velice Vám děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Velmi nás těší, že jste s naší pumpou Bosch EasyPump spokojený a že se Vám líbí.
    Ať Vám s ní jde práce od ruky!

• , zakoupeno v Alza.cz

Táta pumpička je moc dobrá věc a nedám na ni dopustit. Jsem velmi spokojen.

Vážený zákazníku,
    velice Vám děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Jsme rádi, že se Vám naše pumpa Bosch EasyPump líbí a že jste s ní tak spokojen.
    Ať Vám s ní jde práce od ruky!

• , zakoupeno v KAMODY.CZ

Jednoduchost obsluhy. Možnost dofukování galusek.

Vážený zákazníku,
    velice Vám děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Velmi nás těší, že jste s naší pumpou Bosch EasyPump spokojen a že se Vám líbí.
    Ať Vám s ní jde dofukování od ruky!

• jednoduche,intuitivni ovladani

Vážený zákazníku,
    velice Vám děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Jsme rádi, že se Vám naše pumpa Bosch EasyPump líbí a že jste s ní spokojen.

• , zakoupeno v KAMODY.CZ

Velmi dobrá manipulace, integrované světlo a jednoduché nastacení jak jednotek, tak požadovaného tlaku.

Vážený zákazníku,
    velice Vám děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Velmi nás těší, že jste s naší tlakovou pumpou Bosch EasyPump spokojen a že se Vám líbí. Přejeme Vám, aby Vám byla i nadále skvělým pomocníkem.

• , zakoupeno v Alza.cz

• Malé rozměry, automatické vypnutí po dosažení nastavené hodnoty tlaku.

Vážený zákazníku,
    velice Vám děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že se Vám naše pumpa Bosch EasyPump líbí a že jste s ní spokojen.